НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Книжково-ілюстративна виставка «Лунай, величне наше слово!»

07-11-2017 «Лунай, величне наше слово!» – під такою назвою відділ абонемента презентує велику книжково-ілюстративну виставку до дня української писемності та мови.

Слова росли із ґрунту, мов жита.
Добірним зерном колосилась мова.
Вона як хліб. Вона мені свята
І кров’ю предків тяжко пурпурова.
Ліна Костенко

Наша українська мова, попри нелегку долю, змогла зберегти і себе, і свого творця – український народ. Про її красу, багатство, милозвучність сказано чимало. Поет і фольклорист ХІХ століття Амвросій Метлинський захоплено писав, що «при висловленні будь-якого почуття, будь-якої пристрасті українцеві ніколи нічого не бракує в рідній мові його… Прочитайте пісні українця, коли хочете знати, що його мова здатна виражати найніжніші порухи душі; почитайте думи українця, коли хочете знати, що його мова може малювати і величні явища природи, й народний гнів та чвари, може натякати на незбагненність Божих шляхів у подіях, може виражати й регіт одчаю, що крає нам серце».

На представленій виставці кожен користувач знайде собі книгу не тільки для душі, але й для збагачення своїх знань в українському правописі, діловому мовленні, познайомиться з визначними людьми України.

Виставка діятиме до 30 листопада.