НОВИНИ ТА ПОДІЇ

1 червня – День захисту дітей

01-06-2017 Проникливий і влучний вислів німецького письменника Новаліса: «Дитина – це любов, що стала зримою». Так, дітлахи наші – чудові, тендітні, довірливі. Але пам’ятаємо, що вони потребують уваги, захисту, допомоги. Найбільше, коли це діти з особливими потребами.

Близько 10 років відділ нестаціонарного обслуговування користувачів обслуговує школи-інтернати для слабочуючих та слабозорих дітей. Сьогодні привезли нашим школярикам яскраві пізнавальні журнали і цікаві пригодницькі книги. Задоволенню не було меж: буде чим зайнятися під час канікул.

Рученята нашої постійної маленької читачки Лєрочки одразу ж потягнулися до книжки: «Це наше і це твоє. Моя перша книжечка про Україну». Дворічна дівчинка і її чудова мама Ірина – великі шанувальники української дитячої літератури.

А нас зачарувала творчість дітей з особливими потребами. На шкільному вернісажі ми побачили вишивки, розписи, м’які іграшки, прикраси, справжні шедеври бісероплетіння.

Ще більше захоплення викликав куточок почесних відзнак вчителів і творчості школярів. Як колись влучно висловився М. Пирогов: «Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів».

1 червня – це і Всесвітній день батьків, про яких А Макаренко писав: «Виховуючи дітей нинішніх, батьки виховують майбутню історію нашої країни, а значить – і історію світу».

Хай береже Бог нашу славну малечу і дає сили, наснаги її батькам.