НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Проект «Бібліотека+театр» стартував

23-02-2017 З метою наближення літератури в театральному форматі до користувачів, популяризації театрального мистецтва, розвитку глядацької і читацької культури, підтвердження статусу бібліотеки як привабливого "третього місця",  у співпраці з Київським національним університетом кіно, театру і телебачення ім. І.Карпенка-Карого започатковано проект «Бібліотека+театр».
Бібліотека щиро вдячна Генеральному директору - художньому керівнику Національного театру імені Лесі Українки Михайлу Рєзніковичу, який відгукнувся на звернення бібліотеки та допоміг театральним реквізитом.
Отже, 23 лютого у бібліотеці відбулася передпрем’єра вистави «Якось воно буде…» (залік на одну пару) за творами Остапа Вишні.  Прем'єра вистави запланована на суботу, 25 лютого. Усі присутні високо оцінили надзвичайний талант молодих акторів театральної школи педагога, народного артиста України, лауреата Державної премії України ім. Тараса Шевченка Миколи Миколайовича Рушковського: Ковирзанова Євгена, Мартакової Олександри, Сизоненко Олександри, Стоянчева Костянтина, Сугак Олександра,Темляка Костянтина, Щербака Романа, Якушевої Дар’ї.
У виставі прозвучали пісні Богдана Веселовського та Олега Скрипки.
Режисер Ігор Славинський, музичне рішення Катерини Тижнової, пластичне рішення Анастасії Андрієнко.
На показі вистави був присутній міністр культури України Євген Нищук, який відзначив активізацію студійного руху в Києві та в Україні в цілому, високо оцінив співпрацю бібліотеки і театральних митців у напрямку розвитку культури і мистецтва, долучення глядачів до світової і української класичної літератури через театральну творчість.