НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Відбулося чергове засідання міського Клубу бібліотекарів

08-12-2016 Презентації історичного роману «Божа вивірка» української письменниці, члена Національної спілки письменників України Тетяни Пишнюк було присвячене чергове засідання міського Клубу бібліотекарів, що відбулося вчора традиційно  у приміщенні  Національної спілки письменників України .

Цей роман - своєрідний екскурс в ХІ століття і заразом молитва за майбутнє сьогоднішньої України. Головна героїня роману Едігна - внучка Ярослава Мудрого, донька Анни Ярославівни. Дослідники припускають, що молоду вродливу дівчину хотіли видати заміж за нелюба, щоб улаштувати державні справи. Але вона не бажала такої долі й однієї ночі втекла з Парижа. А оскільки ще з дитинства мріяла про золотоверхий Київ, місто своїх Предків, то попрямувала на схід...

Як зазначила письменниця, «Моя розповідь про Едігну – це роман молитва нашої пращурки за нас українців».

Образно і захоплююче розповіла про свої враження та відчуття  лауреат Шевченківської премії, поетеса, письменниця, рецензент роману «Божа вивірка»  Антонія Цвіт. Автор історичного роману точно відобразила настрій та поєднала історичні факти з художнім вимислом, користуючись при цьому як романтичними, філософськими, езотеричними, так і реалістичними літературними прийомами зображення.

Бібліотекарі Києва висловили автору щиру подяку  за літературний внесок та історичну цінність для України та побажали подальшого натхнення на літературному шляху.