НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Тиждень права у бібліотеці

07-12-2016 З 5 по 9 грудня цього року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права. Відповідний план заходів затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 р. №627-р. Проведення тижня має на меті підвищити рівень правової культури населення, а також поінформованість громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

Тиждень права у бібліотеці вже є традицією. Цьогоріч його ми присвятили заходам, що висвітлюють ресурси та можливості бібліотеки по наданню кожному громадянину вільного доступу до фонду правових документів, а також  роль бібліотеки у соціальній підтримці, правовій допомозі слабо інформованим, обмеженим у своїх правах громадянам.

7 грудня до бібліотеки завітали першокурсники Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка, майбутні правознавці.

Під час інтерактивного заняття «Із законом на «Ти» студенти навчалися користуватися правовими ресурсами бібліотеки, здійснювати пошук правознавчих джерел в електронному каталозі, тематичних блоках, представлених на сайті бібліотеки, ставити питання бібліотекарю через службу «Віртуальна довідка».

Уміння користуватися правовими ресурсами бібліотеки важливий компонент професійної підготовки, завдання якої – забезпечити високий рівень знань, котрі майбутній спеціаліст використовуватиме у своїй професійній діяльності.