Журавков В.В. УКРАЇНА: досягнення та виклики за підсумками 25 років відновленої незалежності. Інформаційний огляд джерел Інтернету. – Серія: ДЕРЖАВНІСТЬ УКРАЇНИ: ІСТОРІЯ І СЬОГОДЕННЯ. – Електронна версія. – Київ. – 2017. – 390 с.

Posted in Ж

На основі аналізу широкого кола літературних джерел автор аналізує особливості та прояви національної свідомості в сучасних умовах становлення української державності, трансформацію політичної і соціально-економічної системи України. Розглянуті окремі аспекти протистояння України російській агресії. Узагальнені оцінки досягнутого за 25 років рівня розвитку України і Російської Федерації. Здійснено огляд актуальних аналітичних публікацій та історичних розвідок. Автор також звертається до історичних витоків національної свідомості в автобіографічному плані. У післямові автор подає узагальнені висновки проведеного дослідження.

Жанр книги - науково-популярна публіцистика. Мета роботи: сприяння самостійному вивченню читачами загальної теми та окремих питань.

Книга розрахована на наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів, вчителів, учнів старших класів, усіх, кому не байдужа доля України.

Файл для завантаження