Любке, В. Иллюстрированная исторія искусствъ. Архитектура-Скульптура-Живопись-Музыка : Для школъ, самообучения и справокъ / Вильгельм Любке. – С.-Петербургъ : Издание А.С. Суворина, 1890. – 294 с. : ил.

Posted in Л

Любке, В. Иллюстрированная исторія искусствъ. Архитектура-Скульптура-Живопись-Музыка : Для школъ, самообучения и справокъ / Вильгельм Любке.- [2-е дополненное издание перевода Ф.И. Булгакова съ очеркомъ истории музыки М.М. Иванова]. – С.-Петербургъ : Издание А.С. Суворина, 1890. – 294 с. : ил.

Багато ілюстрований посібник з історії мистецтв видатного німецького історика Вільгельма Любке (1826-1893). Практичний посібник призначений для попереднього знайомства з архітектурою, скульптурою, Живописом та музикою. У книзі виділено чотири розділи. У них автор розповідає про мистецтво Стародавнього Сходу, античних Греції та Риму, ранньохристиянського періоду, епохи Середньовіччя, Відродження, Нового часу та 19 століття. У книзі подано технічні терміни, що зустрічаються в архітектурі, живописі, музиці; розглянуто творчість понад п’ятсот художників і музикантів, відзначені всі найголовніші течії в історії мистецтв. 

 Завантажити файл