Исторія еврейскаго народа : [в 11 т.] Т.1. Исторія евреевъ въ Россіи / при ближайшем участии: А. И. Браудо, М. Л. Вишницера, Ю. Гессена, С. М. Гизбурга, П. С. Марека и С. Л. Цинберга. – Москва : Типо-лит. Т-ва И. Н. Кушнеревъ и К°, 1914. – 526, [6]

Posted in І

У цьому фундаментальному виданні планувалося зібрати роботи з історії єврейського народу найвидатніших істориків Росії і Європи, які спеціалізувалися в галузі юдаїки. В основу Т. 1 був покладений значно скорочений і перероблений працю німецького історика Р. Кіттеля «Історія народів Ізраїлю» (1909-1912), де розглядалася історія народів Палестини і Ізраїлю з найдавніших часів до падіння Іудейського царства під натиском військ вавілонського царя Навуходоносора в 588 м до н.е.

Представлена праця  є першим томом  другого тому самостійної частини видання повної історії євреїв в Росії, в якому представлений загальний очерк історії  євреїв Польщі  і Литви, який включає виклад   їх правового, суспільного, господарського та культурного розвитку. Цей том  служить  як би природним  вступом для  більш правильного розуміння історії  євреїв в Росії. 

 

Файл для завантаження